زبان خود را انتخاب كنيد :


کارخانه و چشمه

IMG_0167
همانطور که میدانید ۷۲ % از حجم بدن را آب تشکیل میدهد و برقراری این نسبت یعنی تضمین سلامتی جسم و درنهایت یعنی زندگی.
در آزمایش های انجام شده توسط کارشناسان آزمایشگاه های معتبر سازمان آب منطقه ای فارس مشخص گردید که آب چشمه درآبید دارای نسبت کلسیم ومنیزیم مناسب و ترکیبات سولفات و سدیم در حداقل ممکن و از طرفی یکی از محدود سفره های آبی است که دارای میزان مناسبی فلوئور می باشد. لازم به ذکر است برداشت های نمونه آب در چهار فصل هیچ گونه تغییراتی را در ترکیبات نداشته است. متخصصان بر این باورند که آبی با این مشخصات مناسب برای بیماران قلبی و مبتلا به آرتروز می باشد.
چشمه درآبید ،چشمه ای بکر با قدمتی دیرینه در کوهستانی بسیار زیبا با ارتفاعی بیش از ۲۲۷۷ متر از سطح دریا در منطقه تنگ شول کامفیروز ، کیلومتر ۷۵ جاده شیراز بهشت گمشده واقع شده است.
آفرینش این منبع سلامت و اطلاع از آن ،سایه مسئولیتی سنگین بر دوش ما نهاد تا آبی سالم و زندگی بخش را تقدیم شما سازیم ،پس با همتی بلند کارخانه آب معدنی آکوالایف را در زمینی یا مساحت ۷ هکتار و زیربنای ۶۰۰۰ مترمربع با امکان برداشت اختصاصی از چشمه بکر درآبید بنیان نهادیم.

ماشین آلات

IMG_0166

ماشین آلات بسته بندی این کارخانه با بهره گیری از تکنولوژی برتر روز دنیا ساخت ۲۰۱۲ شرکت SIPA ایتالیا بوده و تمامی مراحل تولید محصول به صورت تمام اتوماتیک انجام می پذیرد.
کشور ایتالیا همواره مهد طراحان بزرگ در زمینه های مختلف بوده و می باشد ،ما برای اینکه شما علاوه برنوشیدن آبی گوارا و زندگی بخش از احساسی متفاوت بهره مند باشید طراحی آب معدنی آکوالایف را به دست طراحان ایتالیایی سپرده و بسته بندی آنرا با پوشش های تمام رنگی و مقاوم در برابر نور برای نگهداری طولانی مدت ،محافظت نموده ایم.

دستگاه تولید پریفرم آکوالایف

IMG_0167

کارخانه آب معدنی آکوالایف با دستگاه تمام اتوماتیک ساخت پیش فرم بطری (پریفرم) مجهز به تکنولوژی روز و برتر دنیا توانایی تولید و عرضه روزانه بیش از ۶۰۰۰۰۰ پریفرم ساده و رنگی را دارد.
این به معنی تولید حداقل ۴۳۰ پریفرم در دقیقه است. محصولات تولیدی دارای گواهینامه استاندارد می باشد و پس از انجام آزمایش های کیفی و بهداشتی مورد تایید سازمان غذا و داروی استان فارس محصولی سالم را تقدیم شما می سازد که نشان از تعهد این واحد تولیدی به سلامت مصرف کنندگان می باشد.

آزمایشگاه کنترل کیفیت آکوالایف

IMG_0168

بمنظور اطمینان از سلامت محصولات تولیدی آزمایشگاه کنترل کیفی کارخانه با پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات و با نظارت مستقیم اداره محترم نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران وظیفه نظارت و کنترل بر تمامی مراحل تولید را بعهده دارد.
سلامت محصولات تولیدی از لحاظ میکروبی و شیمیایی و همچنین کنترل فرآیند تولید و مواد اولیه مورد استفاده در ساخت پریفرم و بطری تا مرحله بسته بندی و انبار از مهمترین وظایف این واحد محسوب میگردد.

بسته بندی

IMG_0169

بسته بندی های آکوالایف با پوشش های تمام رنگی ،مقاوم و محافظ در برابر نور خورشید ،برای نگهداری طولانی مدت با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و به صورت تمام اتوماتیک.

 

نظرسنجی

نظر شما در مورد كيفيت آب معدني آكوالايف چيست؟

مشاهده نتایج

بارگذاری ... بارگذاری ...